www.jorki do kupienia

Życie jest chwilą wiecznościBelle Williams (Queen Latifah) uwielbia szybką jazdę, wszystko jedno, czy ma do dyspozycji dwa kółka czy cztery. Właśnie udało jej się uzyskać licencję na prowadzenie taksówki i może wyjechać na ulice Nowego Jorku swoim wypieszczonym i mocno podrasowanym wozem, który kupiła za pieczołowicie zbierane przez lata oszczędności. Traf chce, że już pierwszego dnia nowej pracy Belle wsiądzie do jej taksówki Andy Washburn (Jimmy Fallon), gliniarz-nieudacznik, który został dopiero co zdegradowany do zwykłego krawężnika tuż po tym, jak zawalił ważną policyjną akcję...


Dane Techniczne:
Plik : 698 MB (698 MB), czas 1:33:07, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 56 %, VirtualDubMod 1.5.10.1 (build 2439/release), ,
Video : 607 MB, 911 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 640*272, XVID = XVID Mpeg-
Audio : 91 MB, 137 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = MPEG Layer-3, CBR

Kod: Zaznacz całyhttp://www.rapidshark.pl/84gujzn2nop3/New_York_Taxi_-_Taxi_N.Y.C._2004__DVDRip___XviD___Lektor_PL_.avi.html" />Niesamowita promocja na stacjach Orlen i Bliska. Do wygrania wyjazdy do USA! Wystarczy kupić pepsi i lay's, sprawdzić zdrapkę i liczyć na szczęście! Więcej informacji: http://www.youtube.com/watch?v=rkIoIUo8OZo .

Nagrody dodatkowe to 100 desek Wave Board oraz 1000 koszulek z logo Your American Dream!


Dodatkowo można wygrać dwuosobowy weekend w Nowym Jorku:

1. Znajdź YOUR AMERICAN DREAM na FACEBOOK !
2. Dołącz do fanów strony na FB!
3. Wskaż znajomego, z którym chciałbyś wyjechać do Nowego Jorku!
4. Uzasadnij dlaczego to właśnie z TĄ osobą chcesz zwiedzić Nowy Jork!
5. Kup jeden z zestawów promocyjnych na stacji Orlen lub Bliska i zachowaj paragon do dnia ogłoszenia wyników!Już Arno zwracał na to uwagę. Rzecz o zagrożeniu ze strony słonecznych burz magnetycznych. Trzeba jak nic zacząć upraszczać naszą cywilizację. Gdzie można kupić ręczną pompę do wody?

http://www.polityka.pl/te-plamy-nas-wyk ... 298904,18/

Zbigniew Jaworowski
10 sierpnia 2009
Te plamy nas wykończą

Jest maj 2013 r. Stacje radiowe i telewizyjne nagle przerywają program i ogłaszają, że właśnie przed chwilą na Słońcu nastąpił potężny wybuch, którego skutki trudno przewidzieć. Po paru godzinach zaczyna brakować prądu. Stają pociągi, tramwaje, metro, unieruchomione zostają lotniska i dworce kolejowe. Brak sygnalizacji świetlnej powoduje gigantyczne korki na ulicach miast. Nie działają windy, stacje benzynowe, telefony, radio i telewizja, satelitarna nawigacja, staje cały przemysł. Brakuje wody, przestaje działać służba zdrowia, handel, banki, systemy komputerowe. Zaczyna się apokalipsa, której przedsmak mieli mieszkańcy Nowego Jorku i kilku innych miast w sierpniu 2003 r.
Chętnie przerzuciłbym to na płótno i zrobił z tego obraz na ścianę (zamiast typowo IKEA'wskich ulic Nowego Jorku lub wieży Eiffla).

Pytanie: gdzie można kupić (ściągnąć) takie klimatyczne zdjęcia w jak największym formacie i czy znacie i możecie polecić jakieś drukarnie, gdzie przerzucili by mi to na płótno w dużym rozmiarze (w okolicach Warszawy)


Co do ściągnięcia zdjęć to różnie bywa z ich jakością na darmowych
stronkach, dobrej rozdzielczości fotki i grafiki wektorowe są w BANKACH ZDJĘĆ- są one płatne
No chyba że masz dobry sprzęt fotograficzny: pstrykasz drukujesz i MASZ


Zależy jakiej wielkości to chcesz:
A0 841 x 1189 [mm]
A1 594 x 841 [mm]
Jeśli chcesz więcej niż A0 to na metrach Ci policzą.

Wydruk na płótnie przy dużych formatach czasem jest drogi a i czasem ma "przekłamane kolory",
niektóre drukarnie liczą sobie 450zł za rozmiar 100 x 150 cm,
a to tylko wydruk, ja bym wzięła tyle za namalowanie czegoś ręcznie

Możesz dane zdjęcie wydrukować na drewnie, tekturze,płótnie, na blachach >>>> http://www.andrus.com.pl/druk_wielkoformatowy.html
Albo zaszalej i zamów FOTO TAPETĘ na całą ścianę: http://www.naklejaniefototapet.pl/o-nas

PzDrJa się chętnie dorzucę do opłaty za serwer.

Może się nie znam, ale za pieniądze chyba można kupić wszystko więc i 1GB w NetArcie?

Ja kupuję tu:
http://www.inten.pl/
i większych problemów nie ma. A chyba łatwiej się dogadać, bo to mała firma. Serwery mają w Nowym Jorku (przynajmniej ostatnio mieli).Rok tysiąca i jednego cudu

Październik 2008. Uroczyste obchody pierwszej rocznicy prowokacji helskiej, której ofiarą padła Beata Sawicka, dawniej PO, dziś przewodnicząca Związku Poszkodowanych przez IV RP – satyryczną wizję wydarzeń rozpoczynającego się roku przedstawia dziennikarz ‟Rzeczpospolitej”"...W Sejmie ruszają prace KOBAzKPN (Komisji Badania Zbrodni Kaczystowskich przeciw Narodowi Polskiemu). Jej przewodniczący Ryszard Kalisz na pierwszym posiedzeniu udowadnia, że ABW chciała transmitować w TVP zatrzymanie Barbary Blidy. – Nie ulega wątpliwości, że do pani Blidy przyjechali funkcjonariusze ABW – mówi Kalisz. – Jest też rzeczą pewną, że TVP posiada wozy reporterskie i często przeprowadza różne transmisje! – triumfuje poseł LiD. – Fakty mówią same za siebie!Jego argumentacja przechodzi do annałów światowego sądownictwa. Tydzień później amerykańskie specsłużby wykorzystują casus Calisha i aresztują w Kolorado farmera Oswalda Bena Landona, oskarżając go o zorganizowanie zamachu na World Trade Center. – Ma dziwne nazwisko i nie płaci podatków – ujawnia szef FBI. – Odkryliśmy też, że posiada w domu dolary, za które mógłby kupić bilet lotniczy do Nowego Jorku. Te fakty mówią same za siebie!Tymczasem w Ministerstwie Sprawiedliwości trwają intensywne prace nad uzdrowieniem sytuacji w przepełnionych polskich więzieniach. – Naszego kraju nie stać na to, by najlepsi fachowcy pod bzdurnymi zarzutami siedzieli w aresztach – informuje rzecznik ministerstwa. Po uprzednim wypuszczeniu lobbysty Marka D. aferzysty Józefa Jędrucha i łapówkarzy z Centralnego Ośrodka Sportu, czas na kolejną falę. Na wolność wychodzą wszyscy oskarżeni o wzięcie łapówek wyższych niż 300 tysięcy złotych..."
W comiesięcznym sondażu jednej z dużych firm badawczych PO uzyskuje 103 procent poparcia. – Po raz pierwszy uwzględniliśmy preferencje tych wyborców, którzy tak nienawidzą PiS, że są gotowi oszukać komisję wyborczą, wrócić do lokalu i zagłosować przeciwko niemu drugi raz – wyjaśnia ten cud prezes sondażowni. Ochotnicy do podwójnego głosowania na PO skrzykują się na stronie internetowej www.jeszczebardziejzmienpolskedebilu.pl.Zakupem aż 2 200 konsol PlayStation 3 jest zainteresowane lotnictwo USA. Wojskowi chcieliby ich użyć do rozbudowy swojego badawczego superkomputera.


Lotnictwo USA już korzysta z 336 konsol PS3, z których utworzono eksperymentalny linuksowy klaster. Najwyraźniej rozwiązanie się sprawdziło, skoro dowództwo amerykańskiego lotnictwa chce rozszerzyć projekt o kolejne konsole. Miałyby one trafić do laboratorium Sił Powietrznych w mieście Rzym w stanie Nowy Jork.

Z wpisu na blogu Andrea Di Maio, analityka firmy Gartner wynika, ze to co szczególnie interesuje wojskowych to technologia, jaką kryje w sobie PS3, a zwłaszcza moc procesora Cell Broadband Engine Architecture, będącego sercem konsoli PlayStation 3. Drugą kwestią jest cena. Z wyliczeń przedstawionych przez Di Maio wynika, że decydując się na rozwiązania innych dostawców, za podobną moc trzeba zapłacić 10 razy więcej, niż w przypadku konsoli PS3. Wcześniej wojskowi testowali układy pochodzące m.in. od Intela i IBM-a, jednak okazało się, że porównywalną moc obliczeniową w najniższej cenie oferuje konsola PS3.

Według Di Maio, zainteresowanie Sił Powietrznych USA konsolami PS3 wpisuje się w trend konsumeryzacji IT.
"To czysty przykład na tego, jak technologia skierowana do konsumentów może zostać wykorzystana w bardzo wymagającej sferze rządowej - chociaż nadal są to zastosowania na poziomie badań, a nie działalności operacyjnej" - napisał Di Maio.

Według źródeł wojskowych, zastosowany w PS3 procesor okazał się przydatny w aplikacjach wymagających obróbki wideo o dużej jakości, jak też obliczeniach neuromorficznych, w trakcie których symuluje się neurobiologiczną architekturę ludzkiego układu nerwowego.

Dodatkowe konsole umożliwią laboratoriom zwiększenie ich potencjału i przetestowanie następnych aplikacji, wymagających dużo większej mocy do prowadzenia obliczeń w realnym czasie - stwierdzono w dokumencie Sił Powietrznych.

Plany lotnictwa USA to nie jedyne zastosowanie konsol Sony w charakterze komputerów o dużej mocy. Korzystają z nich także władze federalne USA w celu łamania haseł w komputerach osób zatrzymanych pod zarzutem pefofilii. Także w tym przypadku na konsolach zainstalowano Linuksa.
http://www.idg.pl/ne...yStation.3.html

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Życie jest chwilą wieczności