Wwwsanatoria Kolobrzeg Pl

Życie jest chwilą wieczności

Sanatoria
  Wystarczy jedno słowo super. Po każdym powrocie z sanatorium pół roku jestem inny, lepszym, zdrowszym człowiekiem. Ostatni mój pobyt w Nałęczowie opisuję na swoim blogu: http://www.klub.senior.pl/moje/jip/blog/.
Ponadto byłem już w Wiencu, tam było najgorzej, ale jeszcze Świnoujście - super, Kołobrzeg na Turnusie rehabilitacyjnym super. A tak to super wątek, nawet taki próbowałem założyć, zanim ten znalazłem, ale jeszcze mi podobno nie wolno.:) I jeszcze rada macie okazję to nie wolno się zastanawiać tylko korzystać, ginie? bzdury, wartościowe przedmioty wkładasz do depozytu. A zresztą w domu też ginie, nigdy nic nie mogę znaleźć np jak zapytam żony: "- kochanie gdzie znów podziałaś herbatę?
- ty nigdy beze mnie nie możesz niczego znaleźć,
jest w apteczce w pudełku po kakao na którym jest napisane sól." No i tak też można szukać.Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy
  Pamietam ze zawsze podobalo mi sie w Kolobrzegu i jest to moje najulubiensze miejsce nad Baltykiem. :jupi: Zatrzymywalismy sie w Sanatorium San (http://www.navigator-kolobrzeg.pl/sanatoria/san_san.htm ale bez wszystkich 'sanatoryjnych' atrakcji - mozna bylo wynajac zakwaterowanie z wyzywieniem pod koniec sezonu) - jest on polozony kilka metrow od plazy, ma w miare dobre pokoje i jedzenie. Uwielbiam morze i w Kolobrzegu mozna bylo (i pewnie nadal jest) naprawde milo spedzic czas, nie tylko na plazy.

Milo takze wspominam pobyty w Mielnie i Wladyslawowie - niestety nie pamietam nazw hoteli/pensjonatow.

Ach, sentyment mnie naszedl - chce nad Polskie morze!

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Życie jest chwilą wieczności